Skialpy Lysá hora

Jednodenní kurzy skialpinismu pro začátečníky 

Úvod  >  Aktivity  >  Skialpy  >  Lysá hora


Toto je NEaktuální stránka webu, ponechána jen z důvodu provázanosti odkazů, omlouvám se.
Pokud nedošlo k automatickému přesměrování, aktuální stránku najdete zde: 
www.horske-zazitky.cz/skialpy-pro-zacatecniky


Jednodenní kurz skialpinismu pro začátečníky
Lysá hora, Beskydy

Jednodenní kurz skialpinismu může být pro úplné začátečníky, ale taky nemusí. Třeba už jste skialpy zkusili, Lysá vás láká, ale sami si ještě netroufáte... Tak pojďme spolu, s doprovodem horského průvodce a instruktora lyžování, ukážem si ty nejčastější fígly jak na to, ukážem si kudy a jak nejlépe... a věřte, že nezabloudíme ;-)

Zaměříme se na zvládnutí základních dovedností techniky výstupů i sjezdů, bezpečnosti v horách, teorie lavinové prevence a záchrany.

Jediná podmínka účasti je alespoň základní umění lyžovat. I když sjíždět budeme po velmi pozvolné a široké vysněžené cestě bez stromů, je potřeba umět alespoň zastavit :-)

To vše ve skupině max 6 osob (15 až 99 let).

Program: odjezd 9:00 z Ostravy, naším minibusem. V 9:50 jsme na místě (parkoviště Zlatník, Krásná - možno též individuální doprava, pak sraz 9:50 na parkovišti). Seznámení s teorií, vystrojení, zahájení tůry. V následujících 2-3 hodinách velmi pohodovým tempem (lze zvládnout za 1,5 hod) vystoupáme nejschůdnější trasou na vrchol Lysé hory. Nahoře jsou restaurace - zasloužené pivko, čaj, přestávka na oběd. Kolem 14 hod se vydáme na sjezd dolů, nejpozději v 15 hod vyrážíme na cestu domů... a kolem 16 hod se rozloučíme.

POZNÁMKA: Výše uvedený časový rozvrh je orientační a nelze 100% zaručit, že jej za všech okolností dodržíme. Může být pozměněn zejména s ohledem na zdatnost účastníků, povětrnostní podmínky a další zásahy vyšší moci. Pro bezpečnost všech, konečné slovo má vždy průvodce. V každém případě bude maximální snaha stanovený program dodržet.

✔️Tip: neřešíte dopravu, pohodlná spolujízda z Ostravy a zpět

Cena akce:

  • všední den = 1500,- Kč/osoba
  • víkendový den = 1600,- Kč/osoba

* Při přihlášení 4 a více osob současně, sleva 100,- Kč/osobu.

V ceně: služby horského průvodce a lyžařského instruktora, osobní přístup a stálý dohled po celou dobu akce. Instruktáž skialpového a lavinového vybavení, výuka techniky výstupů i sjezdů. Spolujízda z Ostravy a zpět. Zapůjčení helmy zdarma.

Cena nezahrnuje: 

  • zapůjčení skialpové výbavy (lyže, pásy, boty, hůlky)
  • občerstvení v restauraci
  • pojištění - sportovní, cestovní, ani jakékoliv jiné - je nutné vlastní!, zahrnující zvolenou aktivitu (skialpy). Pokud vlastní pojištení nemáte a chcete poradit, poradím vám zde: POJIŠTĚNÍ DO HOR

✔️Zapůjčení skialpové výbavy: komplet set 650,- Kč/osoba/všední den, 950,- Kč/osoba/víkendový den. Zapůjčení je nutno řešit předem (velikosti atd), zařídím pro Vás v půjčovně v Ostravě, vyzvednu a dovezu na akci.
(Podmínky zapůjčení, záloha, trefení velikosti atd... je vymyšlené, ptejte se :-)


Termíny:
 (Nevyhovují? Nevadí, napište, domluvíme se.)

OBJEDNÁVKU / REZERVACI proveďte v kalendáři

Zvýrazněné dny jsou termíny k dispozici.
Klikněte na vybraný den, pak na zelený box - číslo vpravo dole je kapacita termínu (obsazeno / celkem).
Pro přehlednější náhled si můžete filtrovat aktivitu, nebo lokalitu... > např.: SKIALPY, Beskydy.


Pokud Vám rezervační kalendář nefunguje, nebo jste po odeslání rezervace do 10 minut neobdrželi potvrzovací e-mail, použijte prosím ALTERNATIVNÍ OBJEDNÁVKU ZDE:

FOTOGALERIE

S dotazem, nebo zájmem o jiný individuální kurz mě kontaktujte zde, ozvu se obratem.